Niania Kraków – opieka dla dziecka w Krakowie | Nannyexpress.pl

Zapewniamy profesjonalną opiekę dla dzieci w Krakowie i okolicach. Pomagamy zapracowanym rodzicom w organizacji czasu rodzinnego. Skontaktuj się z nami i wybierz najlepszą nianię dla Twojego dziecka. Wszystkie osoby, z którymi współpracujemy, przechodzą nasze autorskie szkolenia i są w pełni przygotowane do pełnienia ważnej roli opiekunki dla dzieci.

Opieka dla dziecka w Krakowie – na godziny, na weekendy, na stałe

W naszej agencji możesz wynająć nianię na godziny, na weekendy lub wybrać opiekunkę na stałe – nianię zajmującą się dziećmi przed szkołą i po szkole. Świadczymy usługi dowozu dzieci do przedszkoli i szkół, nasi specjalni korepetytorzy pomagają dzieciom w odrabianiu lekcji i nadrabianiu zaległości. W ofercie naszej agencji znajduje się również animacja czasu wolnego – polecamy się na duże eventy, uroczystości, przyjęcia, w czasie których zajmujemy się dziećmi organizując gry i zabawy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Zadzwoń +48 885 023 998, napisz: info@nannyexpress.pl. Zapewnimy profesjonalną opiekę dla dzieci!

Tagi: niania kraków, nianie kraków, wynajmij nianię w Krakowie, opieka dla dziecka kraków, opiekunka dla dziecka kraków, niania krakow