Niania Wrocław – Opiekunka do dziecka Wrocław | Nanny Express

Możemy się pochwalić niemałym doświadczeniem w organizacji profesjonalnej opieki dla dziecka w różnych miastach w Polsce. Nie mogłoby nas zabraknąć we Wrocławiu! Poznaj naszą agencję niań Nanny Express. Dowiedz się jak pracujemy i co nas wyróżnia!

Profesjonalna opieka dla dziecka – Wrocław

Zatrudniamy nianie na cały etat. Możesz skorzystać z różnych opcji we Wrocławiu: niania na godziny, niania na weekend lub opiekunka dla dziecka na stałe. Prowadzimy profesjonalne rozmowy kwalifikacyjne, pomagamy w ten sposób w znalezieniu najlepszej niani dla Twojej rodziny. Wszystkie nianie w naszej agencji przechodzą autorskie szkolenia. Są przygotowane do zawodu pod względem merytorycznym i praktycznym. Dbamy o profesjonalne podejście.

Oprócz standardowej opieki dla dziecka, świadczymy usługi pomocy w odrabianiu lekcji, korepetycje z różnych przedmiotów, podczas ważnych uroczystości rodzinnych lub eventów firmowych prowadzimy animacje dla dzieci. Kompleksowo świadczymy pomoc w opiece nad dziećmi w różnym wieku!

Niania Wrocław – zamów dopasowany do potrzeb pakiet godzin!

Skorzystaj z naszej oferty godzinowej opieki dla dziecka, poznaj korzystne pakiety. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszych usług i naszej pracy!

Tagi: niania Wrocław, niania we Wrocławiu, opieka dla dziecka Wrocław, opiekunka dla dziecka we Wrocławiu