Opiekunka do dziecka na wakacje, opiekunki do dzieci – cennik Warszawa

Współcześni rodzice są aktywni zawodowo, praca pochłania większą część dnia każdego z nas. Trudno jest pogodzić rolę rodzica z pracą bez dodatkowej opieki do dziecka na co dzień. Dzień szkolny kończy się znacznie szybciej niż dzień pracy. Wiemy, jak istotny jest spokój rodzica, pewność, że dziecko jest pod opieką zaufanej i sprawdzonej osoby. Dlatego przygotowaliśmy ofertę dla pracujących rodziców – opiekunkę do dziecka na co dzień.

Jeśli w tygodniu szkolnym nie potrzebujesz specjalnej pomocy w opiece nad dzieckiem, a tylko czasem masz potrzebę wynajęcia niani – skorzystaj z opcji niania na godziny

A opiekunka do dziecka na wakacje sprawdzi się w okresie wolnym od szkoły. Dajemy rodzicom możliwość wynajęcia opiekunki tylko na czas szkolny. Sprawdź, jak wybieramy opiekunkę, jak przebiega proces rekrutacji i dlaczego warto skorzystać z naszych usług!

Jak wygląda proces rekrutacji opiekunki do dziecka?

Wyróżnia nas indywidualne podejście i pełen profesjonalizm w działaniu. Po dokładnym przeanalizowaniu potrzeb Twojej rodziny rekrutujemy najlepszą opiekunkę do dziecka. W zależności od wymaganego profilu proces rekrutacji trwa od kilku dni do kilku tygodni.

Cały proces obejmuje wielokrotne wywiady i testy psychologiczne, analizujące cechy charakteru oraz predyspozycje do pracy z dziećmi. Sprawdzamy osobiście referencje od poprzednich pracodawców, przeprowadzamy testy praktyczne w zakresie pielęgnacji, bezpieczeństwa i kreatywności w zakresie pomysłów na zabawy z podopiecznymi.

Pozytywna weryfikacja to gwarancja naszych wysokich standardów, które opierają się na latach doświadczenia. Tylko najlepsi kandydaci zostaną zaproponowani Twojej rodzinie. Zatrudniamy i szkolimy nasze opiekunki poprzez autorski program szkoleń, gwarantujący wysokie standardy pracy z rodzicami i dziećmi.

Kontrakt z Nanny Express na opiekę dla dzieci

Ze względu na nasze wysokie wymagania, przedstawiamy tylko jednego lub dwóch do trzech kandydatów. Tylko przez Ciebie zaakceptowana opiekunka jest zatrudniana, a następnie bierze ona udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje w zakresie opieki i edukacji dzieci w różnym wieku. Umowy są zwykle podpisywane na okres jednego roku lub dłużej, a rozliczenia odbywają się w formie miesięcznych faktur.

Zatrudnienie opiekunki dla dzieci – usługa rekrutacji

Jeśli wolisz sam zatrudniać nianię, Nanny Express oferuje możliwość zamówienia wyłącznie procesu rekrutacji i selekcji najlepszych kandydatów. Za te usługi pobieramy jednorazową opłatę, która jest związana z wynagrodzeniem niani.

Jak legalnie zatrudnić opiekunkę do dziecka?

Jeśli masz już opiekunkę do dziecka, ale nie możesz zaoferować jej legalnego zatrudnienia, Nanny Express może to zrobić dla Ciebie. Nasza usługa obejmuje administrację w zakresie usługi kadrowo-płacowej, co gwarantuje legalne zatrudnienie Twojej Niani. Usługa ta jest fakturowana co miesiąc.

tagi: opieka do dzieci warszawa, opiekunka do dziecka cennik, opiekunka do dziecka na wakacje, opiekunka do dziecka warszawa, opiekunka do dziecka warszawa cena, opiekunki do dzieci warszawa