Niania na godziny, na telefon, niania na weekend i na wieczory, niania vip - Warszawa | Nanny Express

Masz plany na wieczór, a nie masz z kim zostawić dzieci? Znamy ten problem z autopsji. Dzięki naszej agencji zyskasz pewność, że Twoje dzieci są zdrowe, bezpieczne i otoczone troską profesjonalnych niań. Dowiedz się, na czym polega usługa: niania na weekendy – niania na telefon – niania na wieczór!

Profesjonalna niania na godziny

Twoje dzieci są dla nas najważniejsze! Zadbamy o ich zdrowie, bezpieczeństwo, uśmiech, świetną zabawę, a także rozwój fizyczny i intelektualny. Dlatego nasz zespół ekspertów – profesjonalnych niań i opiekunek do dzieci – przygotowuje najciekawsze pomysły na gry i zabawy, które od wielu lat sprawdzamy i testujemy w naszej firmie.

Jeśli sporadycznie potrzebujesz pomocy w opiece nad dzieckiem, skorzystaj z usługi niani na godziny.

Oferujemy kilka rodzajów usług: nianie pełnoetatowe, opiekunki na pół etatu oraz nianię na wieczory. Chętnie doradzimy w wyborze opiekunki do dzieci, a Ty zdecydujesz, która usługa będzie najlepsza dla Twojej rodziny. Dopasowujemy się do potrzeb współczesnych Rodziców.

Profesjonalna niania na telefon

Niania z Nanny Express to profesjonalna, miła i kreatywna opiekunka dla Twojego dziecka, po którą możesz zadzwonić w każdej chwili. Do naszego zespołu należą wyłącznie profesjonalne nianie.

Każda niania z NannyExpress posiada wykształcenie pedagogiczne i co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego. To dzięki temu, zapewniamy najlepszą opiekę i kreatywną zabawę, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo podopiecznych. Wiemy, jak ważny jest rozwój intelektualny dzieci, dlatego dostosowujemy gry i zabawy w taki sposób, by pobudzać do naturalnej nauki. Jesteśmy uważni na kwestię jedzenia, dopasowujemy dietę do wieku i zdrowia dziecka.

Niania na weekend lub na wieczory

Potrzebujesz opieki do dziecka w godzinach popołudniowych lub wieczornych, pracujesz w weekendy? Idealnym rozwiązaniem będzie niania na wieczory lub niania na weekendy. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy wykupić pakiet godzin.

Pakiety zaczynają się od 10 godzin, z których można korzystać przez miesiąc, większe pakiety są ważne nawet do jednego roku. Możesz zakupić godziny bezpośrednio w naszym sklepie internetowym, po prostu skorzystaj z kreatora pakietu godzin na stronie głównej.

Kupując pierwszy pakiet, skontaktujemy się z Tobą natychmiast po zakupie, aby wygodnie zaplanować pierwszą opiekę nad dzieckiem. Niania powinna być zarezerwowana na co najmniej trzy godziny, a Ty podpisujesz listę godzin na koniec pracy opiekunki. Wykorzystane godziny są odejmowane od zakupionego pakietu. Po wyczerpaniu się pakietu, po prostu zakup więcej i rezerwuj nianię na godziny wtedy, kiedy jej potrzebujesz.

W Nanny Express rozumiemy Twoje potrzeby. Potrzebujesz opiekunki do dziecka na wakacje? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci znaleźć idealną, profesjonalną nianię dla Twojej Pociechy.

Niania na telefon – niania VIP - Pakiet Premium

Jeśli chcesz mieć zawsze tę samą nianię VIP lub masz specjalne potrzeby co do dedykowanego opiekuna, możesz kupić nasze Pakiety Premium. Pakiety te zaczynają się od 100 godzin. Skontaktuj się z naszym biurem, aby uzyskać więcej informacji. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Działamy na terenie większości dużych miast w Polsce. Nasze nianie czekają w pełnej gotowości m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Lublinie, Toruniu i wielu innych.

Tagi: niania na godziny, niania na godziny warszawa, niania na telefon, niania na weekend warszawa, niania na wieczory, niania vip, niania warszawa, niania Wrocław, niania kraków, niania łódź, niania gdańsk, niania poznań, niania Lublin, niania toruń