Twoje dzieci są dla nas najważniejsze! Zadbamy o ich zdrowie, bezpieczeństwo, uśmiech, świetną zabawę, a także rozwój fizyczny i intelektualny. Dlatego nasz zespół ekspertów – profesjonalnych niań i opiekunek do dzieci – przygotowuje najciekawsze pomysły na gry i zabawy, które od wielu lat sprawdzamy i testujemy w naszej firmie. Obiecujemy, że Twoje dzieci pod naszą opieką rozwiną swoje umiejętności i odkryją swoje talenty, ponieważ dbamy o ich rozwój. Ich postępy zostaną docenione w przedszkolu, szkole oraz wśród rówieśników. Wszystko to osiągniesz z pomocą Twojej niani z Nanny Express.

Oferujemy kilka rodzajów usług: nianie pełnoetatowe, opiekunki na pół etatu oraz nianię na wieczory. Chętnie doradzimy w wyborze opiekunki do dzieci, a Ty zdecydujesz, która usługa będzie najlepsza dla Twojej rodziny.

Profesjonalna niania

Niania z Nanny Express to profesjonalna, miła i kreatywna opiekunka dla Twojego dziecka. Do naszego zespołu należą wyłącznie profesjonalne nianie. Każda z opiekunek do dziecka posiada wykształcenie pedagogiczne i co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego. Zapewnia najlepszą opiekę i kreatywną zabawę, dbając o jego zdrowie i bezpieczeństwo. Stymuluje rozwój intelektualny, dostosowując gry i zabawy, a także dietę do wieku i możliwości dziecka. Niania jest rekrutowana specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Opiekunki do dzieci na pełen etat

Wyróżnia nas indywidualne podejście i pełen profesjonalizm w działaniu. Po dokładnym przeanalizowaniu potrzeb Twojej rodziny rekrutujemy najlepszą nianię. W zależności od wymaganego profilu proces rekrutacji trwa od kilku dni do kilku tygodni. Cały proces obejmuje wielokrotne wywiady i testy psychologiczne, analizujące cechy charakteru oraz predyspozycje do pracy z dziećmi. Sprawdzamy osobiście referencje od poprzednich pracodawców, przeprowadzamy testy praktyczne w zakresie pielęgnacji, bezpieczeństwa i kreatywności w zakresie pomysłów na zabawy z podopiecznymi. Pozytywna weryfikacja to gwarancja naszych wysokich standardów, które opierają się na latach doświadczenia. Tylko najlepsi kandydaci zostaną zaproponowani Twojej rodzinie. Zatrudniamy i szkolimy nasze nianie poprzez autorski program szkoleń, gwarantujący wysokie standardy pracy z rodzicami i dziećmi.

Kontrakt

Ze względu na nasze wysokie wymagania, przedstawiamy tylko jednego lub dwóch do trzech kandydatów. Tylko przez Ciebie zaakceptowana niania jest zatrudniana, a następnie bierze ona udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje w zakresie opieki i edukacji dzieci w różnym wieku. Umowy są zwykle podpisywane na okres jednego roku lub dłużej, a rozliczenia odbywają się w formie miesięcznych faktur.

Agencja

Jeśli wolisz sam zatrudniać nianię, Nanny Express oferuje możliwość zamówienia wyłącznie procesu rekrutacji i selekcji najlepszych kandydatów. Za te usługi pobieramy jednorazową opłatę, która jest związana z wynagrodzeniem niani.

Jak legalnie zatrudnić Nianię.

Jeśli masz już nianię, ale nie możesz zaoferować jej legalnego zatrudnienia, Nanny Express może to dla ciebie zrobić. Nasza usługa obejmuje administrację w zakresie usługi kadrowo-płacowej, co gwarantuje legalne zatrudnienie Twojej Niani. Usługa ta jest fakturowana co miesiąc.

Opieka do dzieci

Kiedy potrzebujesz opieki nad swoim dzieckiem tylko przez kilka godzin w tygodniu lub na specjalne okazje, najlepszym rozwiązaniem będzie niania na telefon Nanny Express. Nasze opiekunki do dzieci są: miłe, kreatywne, zmotywowane i przygotowane do pracy z dziećmi z różnych kultur. Wszystkie opiekunki mają przynajmniej komunikatywną znajomość języka angielskiego, mówią także w innych językach. Nasze opiekunki do dziecka są rekrutowane, szkolone i zatrudniane przez Nanny Express. Współpracujemy z wieloma rodzinami, dlatego jest możliwe, że będziesz współpracował z kilkoma opiekunkami.

Niania na weekend lub na wieczory

Potrzebujesz opieki do dziecka w godzinach popołudniowych, lub wieczornych, pracujesz w weekendy? Idealnym rozwiązaniem będzie niania na wieczory lub niania na weekendy. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy wykupić pakiet godzin. Pakiety zaczynają się od 10 godzin, z których można korzystać przez miesiąc, większe pakiety są ważne nawet do jednego roku. Możesz zakupić godziny bezpośrednio w naszym sklepie internetowym, po prostu skorzystaj z kreatora pakietu godzin na stronie głównej.

Kupując pierwszy pakiet, skontaktujemy się z Tobą natychmiast po zakupie, aby wygodnie zaplanować pierwszą opiekę nad dzieckiem. Opiekunka powinna być zarezerwowana na co najmniej trzy godziny, a Ty podpisujesz listę godzin na koniec pracy opiekunki. Wykorzystane godziny są odejmowane od zakupionego pakietu. Po wyczerpaniu się pakietu, po prostu zakup więcej i rezerwuj opiekunkę do dziecka, zawsze wtedy, kiedy jej potrzebujesz.

W Nanny Express rozumiemy Twoje potrzeby. Potrzebujesz opiekunki do dziecka na wakacje? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci znaleźć idealną, profesjonalną nianię dla Twojej Pociechy.

Niania na telefon - Pakiet Premium

Jeśli chcesz mieć zawsze tę samą opiekunkę lub masz specjalne potrzeby co do dedykowanego opiekuna, możesz kupić nasze Pakiety Premium. Pakiety te zaczynają się od 100 godzin. Skontaktuj się z naszym biurem, aby uzyskać więcej informacji. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Działamy na terenie większości dużych miast w Polsce. Nasze nianie czekają w pełnej gotowości m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Lublinie, Toruniu i wielu innych.

FAQ

Kliknij tutaj by uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie możesz znaleźć swojego pytania, zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, chętnie Ci pomożemy!