Nanny Express Animation Super Heroes

Nanny Express znana jest przede wszystkim z doskonałej opieki nad dziećmi i, ale czy wiedzieliście, że zapewniamy fantastyczny zespół animatorów na  prywatne uroczystości  lub pikniki i imprezy firmowe?

Nasz profesjonalny i  entuzjastyczny zespół animatorów jest doskonale przygotowany, aby poradzić sobie z grupami dzieci w różnym wieku. Zapewniamy najlepsza zabawę, dzięki mnóstwu sprawdzonych i lubianych  aktywności , dopasowanych do zabaw grupowych oraz indywidualnych zamówień. Starannie omawiamy i planujemy razem z Tobą plany i pomysły, a jeśli potrzebujesz to chętnie doradzimy, po to aby Twoi goście byli zadowoleni. W przypadku dużych imprez zawsze najpierw sprawdzamy miejsce, abyśmy mogli zobaczyć, jakie są możliwości  lub ograniczenia lokalizacji.

Bez względu na to, czy jest to małe przyjęcie urodzinowe w ogrodzie, ślub z 200 gośćmi w zamku, czy firmowy piknik  dla wszystkich pracowników i ich rodzin, poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Obsługujemy wszystkie duże miasta w Polsce lub specjalne lokalizacje odległe na życzenie.

Pracujemy na naszych  własnych materiałach, bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie animacji. Znane gry i zabawy są standardem  w naszej ofercie, możemy również zorganizować większy sprzęt do zabawy, taki jak dmuchane zamki czy foto budka, wata cukrowa, inne. Dodatkowo mamy długoletnią  współpracę z największymi hotelami oraz  wiodącymi organizatorami ślubów w całej Polsce i jesteśmy polecani przez naszych partnerów.

Skontaktuj się z naszym biurem, aby dowiedzieć się, jakie są możliwości Twojego wydarzenia.