Poszukujesz najlepszej opieki dla swojego maleństwa? Zamów u nas opiekę położnej! 

Świeżo upieczonym mamom oraz tatom, oferujemy usługi wykwalifikowanej położnej, która  chętnie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pomoże w opiece nad maleństwem po jego narodzinach. 

Dla młodych mam, które potrzebują pomocy w codziennej opiece nad noworodkiem, przygotowaliśmy serwis wykwalifikowanych położnych i pielęgniarek, które zawsze chętnie Wam doradzą w codziennych czynnościach dotyczących Waszego maleństwa. Powiedzą jak często i w jaki sposób kąpać i pielęgnować noworodka. 

Zarekomendują i dobiorą najbezpieczniejsze kosmetyki do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Pomogą w dobraniu odpowiedniego ubioru dla dziecka w zależności od pogody oraz pory roku. 

Nasza położna doradzi i pomoże w zakresie karmienia piersią, aby cieszyć się tymi wyjątkowymi chwilami. Do zakresu kompetencji naszej położnej należą także zbilansowane posiłki podczas karmienia piersią, a także usypianie i uspokajanie twojego dziecka w sytuacji kiedy koniecznym jest poradzenie sobie z częstymi kolkami u malucha. Nasze położne i pielęgniarki są po to aby zaopiekować się maleństwem podczas, gdy Ty będziesz mogła odpocząć lub zająć się innymi czynnościami.

Dla twojego komfortu  wyjdą  z dzieckiem na spacer, chętnie  wybiorą się wraz z Tobą na zakupy. Nasze położne i pielęgniarki  to miłe i ciepłe osoby, zawsze chętne do pomocy i dzielenia się swoją cenną wiedzą. Zaufaj naszemu doświadczeniu, gwarantujemy zadbać o Twój komfort i bezpieczeństwo ukochanego maluszka.

Jeśli więc potrzebujesz profesjonalnej opieki położnej, to skontaktuj się z Nanny Express. Zawsze jesteśmy gotowi żeby Ci pomóc i doradzić. Zadzwoń do nas a my Ci pomożemy lub doradzimy.