Nanny Express Korepetycje

Szkoła

Kiedy twoje dzieci dorastają i stawiają pierwsze kroki szkole,  zdarza się, że potrzebują pomocy. Sytuacje takie jak zamknięta szkoła czy choroba dziecka wymagają nad dzieckiem profesjonalnej opieki. Nasza opiekunka zapewnia podstawową opiekę i bezpieczeństwo, a nasze nianie sprawiają, że twoje dzieci odrabiają lekcje i przygotowują się na kolejne lekcje. Nasi nauczyciele idą o krok dalej i pomagają Twojemu dzieciom w osiąganiu jeszcze lepszych wyników w szkole. 

Często ze względu, na zmianę miejsca zamieszkania przez rodzinę, dzieci idą do nowej szkoły. Podobne sytuacje sprawiają, że dzieci nie zawsze są wstanie nadążyć za nowymi wymaganiami, dlatego nasz korepetytor pomoże w wyrównaniu różnić programowych. Nasi nauczyciele, służą pomocą także wtedy, kiedy chcesz dać dziecku możliwość nauki drugiego języka.  

Korepetycje

Dzięki indywidualnym lekcjom dostosowanym do indywidualnych potrzeb Twojego dziecka, korepetytor dostosowuje program do określeniem potrzeb ucznia, powtarzając lub ucząc się nowego materiału. Przekonasz się, że Twoje dziecko szybko dogoni swoich rówieśników i poczuje się pewniej w klasie.

Nasi nauczyciele koncentrują się głównie na nauczaniu w szkole podstawowej i w edukacji wczesnoszkolnej. Jednak oferujemy także opiekunów, którzy mogą pomóc uczniom szkół średnich. Nie tylko w zakresie przedmiotów ścisłych ale także w nauczaniu języków obcych. Czasami zasadnym jest zorganizowanie native speakera o ile problem dotyczy zrozumienia lub mówienia w danym języku. 

Nanny Express oferuje opiekunów we wszystkich językach nowożytnych m.in. w języku polskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

Nauczyciel specjalista

Kiedy twoje dziecko ma szczególne trudności w uczeniu się, takie jak dysleksja lub dyskalkulia, nasi nauczyciele specjaliści pomogą w wyrównaniu tych różnic. Nauczyciel cienia jest asystentem edukacyjnym, który pracuje bezpośrednio z jednym dzieckiem w wieku przedszkolnym i w szkole podstawowej. Tak zwany nauczyciel cień jest szczególnie wyczulony na potrzeby dziecka i dostrzega różne trudności w zdobywaniu wiedzy przez ucznia. Wie także jak z nimi postępować w trudnych sytuacjach związanych z wypracowaniem pozytywnych nawyków w nauce. 

Współpraca z nauczycielem cieniem, pozwala dziecku na uczęszczanie do szkoły wraz z rówieśnikami, jednocześnie otrzymując dodatkową uwagę, której potrzebuje. Nauczyciele cieni są wszechstronnie przeszkoleni, aby pomóc uczniom w interakcji z innymi uczniami a także pomóc  dziecku w dostosowaniu się do warunków szkolnych.

Muzyka

Nanny Express oferuje zajęcia muzyczne z naszymi entuzjastycznymi nauczycielami muzyki! Oferujemy standardowe lekcje gry na fortepianie i gitarze lub innych instrumentach muzycznych zależnie od Twoich preferencji i potrzeb Twojego dziecka.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu dokonania rezerwacji.

Korepetytor Pianina Dzieci